(TZX) Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Çakır Grup markası altında faaliyet gösteren Caraj Rent a Car kaliteli ve güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Caraj olarak günün her anında araç kiralamak isteyen siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için sizleri Trabzon Havalimanı bulunan ofisimize sizleri bekliyoruz.

Türkiye'nin Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan Trabzon, Karadeniz'in en kalabalık ikinci ilidir ve 2012 yılında Büyükşehir belediyesi olmuştur. Trabzon doğa yapısıyla yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir. İlde birçok dere, tepe ve yayla bulunmaktadır. Özellikle Uzungöl Yaylası yıl içinde birçok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

Trabzon Havalimanı (IATA: TZX) ildeki ilk ve tek havalimanıdır, 2021 yıllında toplam 2.614.385 yolcuyu ağırlamıştır. Son 10 yılda artan Doğu Karadeniz turizm aktiviteleri sayesinde bu sayının daha fazla artması beklenmektedir. Trabzon Havalimanı çevresinde anahtar teslim hizmetimiz ile araç kiralayabilir sizde Doğu Karadeniz'in ve Trabzon'nun mükemmel doğasını Caraj ile yaşayabilirsiniz. 100'den fazla araç seçeneği ile Trabzon Havalimanı araç kiralama fırsatını Caraj ile yaşayın!

 
İletişim:


0850 2272580
0539 9277696

info@carajrental.com
rzv@carajrental.com

 

(TZX) Trabzon Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları (TZX) Trabzon Havalimanı lokasyonunda www.carajrental.com güvencesiyle sizlerle, (TZX) Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carajrental.com

Blog

(TZX) Trabzon Havalimanı
(TZX) Trabzon Havalimanı
5,0
Günün her saatinde bütçenize uygun araç seçenekleri ile Caraj Trabzon Havalimanı üzerinden araç kiralama yapabilirsiniz.
Whatsapp Telefon