Kurumsal

Çakır Grup, İbrahim Çakır ve çocuklarının kurduğu bir aile şirketidir.


Çakır Grup, kurulduğu 1991 yılından günümüze, toplam kalite odaklı yaklaşımıyla faaliyet gösterdiği alanlarda rakiplerine örnek oldu. Çakır Grup markası altında faaliyet gösteren Çakıroğlu Otomotiv, Çakır Garaj, Skoda Çakıroğlu, CaraJ Araba Kiralama, Sigorta Markaları şirketlerimiz, sektördeki öncü konumuyla sürekli kendini geliştirmeyi, marka ve müşterilerine fayda sağlamayı başardı.
Şirketimiz; otomotiv satış, servis, yedek parça, inşaat, ikinci el, araç kiralama ve sigorta alanlarındaki faaliyetleri ile hem Türkiye’mize değer kattı hem de istihdam sağladı.
Son beş yılda konsolide olarak cirosunu ve kârını sürekli arttıran Çakır Grup, yoluna emin adımlarla devam etmektedir.
30 yılı aşkın tecrübesi, yüzü aşkın çalışanıyla Çakır Grup, günümüzde Türkiye’nin önde gelen şirketler Topluluğu olarak, gelecekte de tüm paydaşlarına ve ekonomiye katkı sağlamayı hedeflemektedir.
Grup Şirketlerimiz:
· Skoda Çakıroğlu Yetkili Bayi ve Servisi
· Çakıroğlu İkinci el
· Çakır Filo Kiralama
· Çakır Garaj Özel Servisi
· Çakıroğlu Sigorta
· CKR Yapı İnşaat
· Çakır Rental Araba Kiralama

Kurumsallaşmaya, sürdürülebilir büyümeye ve inovasyona önem veren Çakır Grup, hizmet verdiği sektörlerde öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla büyümeye, sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. Ülkemize ve topluma faydalı olmak için var gücümüzle çalışarak, üretmeye ve fark yaratmaya 20 yıldır ilk günkü heyecanla devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Hizmet verdiği araç kiralama sektöründe yarım asırlık otomotiv tecrübesiyle üst düzey hizmet sunmak.

Misyonumuz

Temas edebildiğimiz her canlıya değer katıyor, müşteri kavramını misafir sıcaklığına çevirerek bugünü geleceğe taşıyoruz.


Whatsapp Telefon