Rize Araç Kiralama

Çakır Grup markası altında faaliyet gösteren Caraj Rent a Car kaliteli ve güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Caraj olarak günün her anında araç kiralamak isteyen siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için sizleri Rize 'de bulunan ofisimize sizleri bekliyoruz.

Türkiye'nin Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan Rize, vadileri, dağları, buzul gölleri, yaylaları,  köprüleri, kaleleri ve  dereleri ile yerli ve yabancı bir çok turistte ev sahipliği yapmaktadır. Rize denildiği zaman akıllara en fazla yaylaları gelmektedir. Ayder, Anzer, Çat, Elevit, Handüzü gibi ünlü yaylalar turizim açısından her daim çok canlıdır. Rize kendi has mutfağı ile lezzet turizimi açısından da tercih edilmektedir.

Caraj olarak siz değerli misafirlerimiz için tarzınıza uygun araç modellerimizle, günlük ve aylık araç kiralama hizmet veriyoruz. Sizler de 100'ü aşan araç sayımızla tarzınıza ve bütçenize uygun araçları Rize'de bulunan Caraj  Ofisimiz üzerinden Rize araç kiralama yapabilir ve Rize'nin muhteşem doğasını keşfedebilirsiniz.

Adres ve Konum:

   

İkiztepe, Tünel Caddesi No: 21A, 53300 Yeşilköy/Pazar/Rize

İletişim: 
0850 2272580
0537 5918026

Rize Merkez Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Rize Merkez lokasyonunda www.carajrental.com güvencesiyle sizlerle, Rize Merkez araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carajrental.com

Blog

Rize Merkez
Rize Merkez
5,0
Rize'de bulunan Caraj Rize Ofisimiz üzerinden Rize araç kiralama yapabilir ve Rize'nin muhteşem doğasını keşfedebilirsiniz.
Whatsapp Telefon