(RZV) Rize-Artvin Havalimanı Araç Kiralama

Çakır Grup markası altında faaliyet gösteren Caraj Rent a Car kaliteli ve güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Caraj olarak günün her anında araç kiralamak isteyen siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için sizleri Rize-Artvin Havalimanı (RZV) yakınında bulunan ofisimize sizleri bekliyoruz. Rize-Artvin Havalimanı (RZV),  Türkiye'nin Rize ve Artvin illerine hizmet veren  Ordu-Giresun Havalimanı'ndan sonra Türkiye'de deniz üzerine inşa edilen ikinci havalimanıdır. Rize'nin Pazar ilçesi sınırları içinde bulunan Rize Artvin Havalimanı misafir sayısı yıllık 3 milyonu aşmaktadır.

Son 10 yılda artan Doğu Karadeniz turizm aktiviteleri sayesinde bu sayının daha fazla artması beklenmektedir. Rize-Artvin Havalimanı çevresinde bulunan ofisimiz aracılığı ile araç kiralayabilir sizde Doğu Karadeniz'in mükemmel doğasını Caraj ile yaşayabilirsiniz. 100'den fazla araç seçeneği ile Rize-Artvin Havalimanı (RZV) araç kiralama fırsatını Caraj ile yaşayın!

Adres:

 

 53300 Yeşilköy / Pazar / Rize

İletişim:


0850 2272580
0539 9277696
info@carajrental.com
rzv@carajrental.com

(RZV) Rize-Artvin Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları (RZV) Rize-Artvin Havalimanı lokasyonunda www.carajrental.com güvencesiyle sizlerle, (RZV) Rize-Artvin Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carajrental.com

Blog

(RZV) Rize-Artvin Havalimanı
(RZV) Rize-Artvin Havalimanı
5,0
Günün her saati bütçenize uygun araç seçenekleri ile Rize-Artvin Havalimanında bulunan Caraj Rize ofisimiz üzerinden araç kiralama yapabilirsiniz.
Whatsapp Telefon