(SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Çakır Grup markası altında faaliyet gösteren Caraj Rent a Car kaliteli ve güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Caraj olarak günün her anında araç kiralamak isteyen siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için sizleri Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) yakınında bulunan ofisimize sizleri bekliyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) İstanbul'da bulunan iki havalimanından birisidir ve aktif olarak Türkiye'nin en fazla yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapan ikinci havalimanıdır. Pendik ilçesinde bulunan havalimanı dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye'nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Kadıköy'e 30 kilometre, Taksim'e 40 kilometre ve Gebze'ye 30 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından Kozyatağı, Kadıköy, Levent ve Bostancı'ya belediye otobüsleriyle, İzmit, Kadıköy, Kozyatağı ve Taksim'e de havalimanı yolcu servisleriyle toplu ulaşım sağlanmabilmektedir. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından  her saat başı 250 numaralı hat ile seferler düzenlenmektedir. 2 Ekim 2022 tarihinde Tavşantepe - Sabiha Gökçen Havalimanı istasyonları açılan M4 (Kadıköy - Sabiha Gökçen Havalimanı) hattıyla da Kadıköy'den havalimanına kesintisiz ulaşım mümkündür.

 Caraj olarak siz değerli misafirlerimiz için tarzınıza uygun araç modellerimizle, günlük ve aylık araç kiralama hizmet veriyoruz. Sizler de 100'ü aşan araç sayımızla tarzınıza ve bütçenize uygun araçlar ile Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama yapabilirsiniz. 

Adres ve Konum:Kurtköy Kurna Mahallesi Ömerli Bağlantı Yolu Çiçek Cd. Pendik / İstanbul

İletişim: 


0850 2272580
0537 5918026
saw@carajrental.com

(SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı lokasyonunda www.carajrental.com güvencesiyle sizlerle, (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carajrental.com

Blog

(SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
(SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
4,8
Günün her saatinde bütçenize uygun araç seçenekleri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Caraj ofisi üzerinden araç kiralama yapabilirsiniz.
Whatsapp Telefon