(IST) İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Çakır Grup markası altında faaliyet gösteren Caraj Rent a Car kaliteli ve güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Caraj olarak günün her anında araç kiralamak isteyen siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için sizleri, İstanbul Havalimanı (IST)  yakınında bulunan ofisimize bekliyoruz.

Yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlayan İstanbul, bulunduğu konum itibari ile hem Türkiye'nin hem dünyanın stratejik noktalarından birinde bulunuyor. Konumu ve tarihi önemi olan İstanbul, iki farklı havalimanı ev sahipliği yapmaktadır, bunlar sırasıyla Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanıdır.

İstanbul Havalimanı (IST)  İstanbul'un şehrinde hizmet veren en yüksek yolcu kapasiteli uluslararası havalimanıdır. İstanbul Havalimanı (IST) 76,5 km2 alana, yıllık 200 milyon yolcu kapasiteye 2 terminali ile birbirinden bağımsız altı pisti ile hizmet vermektedir. Caraj olarak siz değerli misafirlerimiz için tarzınıza uygun araç modellerimizle, günlük ve aylık araç kiralama hizmet veriyoruz. Sizler de 100'ü aşan araç sayımızla tarzınıza ve bütçenize uygun araçlar ile İstanbul Havalimanı (IST) araç kiralama yapabilirsiniz.

 

İletişim: 


0850 2272580
0537 5918026

(IST) İstanbul Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları (IST) İstanbul Havalimanı lokasyonunda www.carajrental.com güvencesiyle sizlerle, (IST) İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carajrental.com

Blog

(IST) İstanbul Havalimanı
(IST) İstanbul Havalimanı
4,8
Caraj üzerinden günün her saatinde bütçenize uygun araç seçenekleri ile İstanbul Havalimanı üzerinden araç kiralama yapabilirsiniz.
Whatsapp Telefon