Caraj Merkez Ofis

Çakır Grup markası altında faaliyet gösteren Caraj Rent a Car kaliteli ve güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Caraj olarak günün her anında araç kiralamak isteyen siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için sizleri Sabiha Gökçen Havalimanı yakınında bulunan merkez ofisimize bekliyoruz.

Türkiye'nin ve İstanbul'un en kritik noktalarından birinde olan ve yılda yirmi milyonu aşan, iç hatlar ve dış hatlar yolcularına ev sahipliği yapan, Sabiha Gökçen Havalimanı araba kiralama hizmetimizi Caraj Merkez ofisimizden yürütüyoruz. Caraj olarak siz değerli misafirlerimiz için tarzınıza uygun araç modellerimizle, günlük ve aylık araç kiralama hizmet veriyoruz. Sizler de 100'ü aşan araç sayımızla tarzınıza ve bütçenize uygun araçları İstanbul Kurtköy'de bulunan Caraj Merkez Ofisimiz üzerinden araç kiralama yapabilirsiniz.

Adres ve Konum:
Kurtköy Kurna Mahallesi Ömerli Bağlantı Yolu Çiçek Cd. Pendik / İstanbul

İletişim: 
0850 2272580
0537 5918026
saw@carajrental.com

Caraj Merkez Ofis (İstanbul Kurtköy) Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Caraj Merkez Ofis (İstanbul Kurtköy) lokasyonunda www.carajrental.com güvencesiyle sizlerle, Caraj Merkez Ofis (İstanbul Kurtköy) araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carajrental.com

Blog

Caraj Merkez Ofis (İstanbul Kurtköy)
Caraj Merkez Ofis (İstanbul Kurtköy)
4,6
Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın mesafede bulunan İstanbul Kurtköy Caraj Merkez Ofisimiz üzerinden araç kiralama yapabilirsiniz.
Whatsapp Telefon