İstanbul Sultanbeyli Ofis

Çakır Grup markası altında faaliyet gösteren Caraj Rent a Car kaliteli ve güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Caraj olarak günün her anında araç kiralamak isteyen siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için sizleri İstanbul Sultanbeyli ilçesinde bulunan ofisimize sizleri bekliyoruz. Sultanbeyli, İstanbul Anadolu yakası merkezi noktasında bulunması yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığı ile ön plana çıkmaktadır. İlçe güneyde Kartal ilçesi, batı ve kuzeyde Sancaktepe ilçesine bağlı Abdurrahmangazi ve Paşaköy ile doğuda Pendik İlçesine bağlı Kurtköy ile çevrilidir.

Sultanbeyli
'nin büyük bir yerleşme merkezi haline gelmesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün yapımıyla da ilişkilendirilir, O-4 (TEM) otoyolunun Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne doğrudan bağlanması bugün Sultanbeyli'nin büyümesinde büyük bir etkendir. Sizler de 100'ü aşan araç sayımızla tarzınıza ve bütçenize uygun araçları Sultanbeyli'de bulunan Caraj Ofisimiz üzerinden araç kiralama yapabilirsiniz.  

Adres:Fatih mah. Atatürk ad. No:184 Sultanbeyli / İSTANBUL  

İletişim: 

0850 2272580
0537 5918026
saw@carajrental.com

Caraj İstanbul Sultanbeyli Ofis Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Caraj İstanbul Sultanbeyli Ofis lokasyonunda www.carajrental.com güvencesiyle sizlerle, Caraj İstanbul Sultanbeyli Ofis araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carajrental.com

Blog

Caraj İstanbul Sultanbeyli Ofis
Caraj İstanbul Sultanbeyli Ofis
5,0
Günün her saatinde bütçenize uygun araç seçenekleri ile Caraj İstanbul Sultanbeyli Ofisimiz üzerinden araç kiralama yapabilirsiniz.
Whatsapp Telefon