Rezervasyonlar

Ön ödemeli rezervasyon koşulları

Ödeme yapılan kredi kartı sahibi (kart üzerinde kullanıcı adı yazmak zorundadır) ile aracı alacak kişinin aynı olması gerekmektedir. Ödeme yapılan kredi kartının ofiste ibraz edilmesi talep edilecektir.

Caraj Car  Rental ’dan kiraladığınız araç için rezervasyon iptali ve ücret iadesi koşullarımız şu şekildedir:

 1- Kiralama saatine 3 saatten fazla bir süre olması halinde rezervasyonunuzu herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal edebilirsiniz. Rezervasyon ücretinin tamamı kiralama esnasında bildirmiş olduğunuz kredi kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

2- Rezervasyonun kiralama saatine 3 saatten az bir süre kala iptal edilmesi halinde ise rezervasyon tutarından 1 günlük kiralama ücreti ve ekstra satın alınan hizmet ve ürünler düşülerek kalan miktar 7 gün içerisinde kiralama esnasında bildirmiş olduğunuz kredi kartına iade edilir. 

3- Rezervasyon iptal edilmeksizin aracın kiralama saatinde teslim alınmaması halinde rezervasyonun 3 saatten az bir süre içerisinde iptal edilmesine ilişkin hükümler uygulanır ve 1 günlük kiralama ücreti ve ekstra satın alınan hizmet ve ürünler düşülerek kalan miktar kiralama esnasında bildirmiş olduğunuz kredi kartına 7 gün içerisinde iade edilir.

4- Aracın, teslim alındıktan sonra, kiralama süresinden erken teslim edilmesi durumunda kullanılan gün kadar bedel alınır ancak indirimli olarak alınmışsa indirim gün üzerinden indirim uygulanmaz, o güne ait fiyat uygulanır, kalan kısım iade edilir.

5- İptal bildirimleri info@carajrental.com adresine yazılı olarak, 0537 591 80 26  Nolu telefon numarası üzerinden rezervasyon merkezimize whatsapp'tan yazarak veya sözlü olarak yapılmalıdır.

Yerinde ödemeli rezervasyon koşulları

Ücretsiz iptal sağlayabilirsiniz.

Rezervasyonunuzun kesinleştirilmesi amacıyla kiralamanızdan 24 saat önce yetkililerimiz tarafından kira bedelinin ödemesi talep edilebilir. Ödeme yapmak istememeniz halinde rezervasyonunuz tarafımızca iptal edilebilir.

İptal bildirimleri info@carajrental.com adresine yazılı olarak veya 0537 591 80 26 üzerinden rezervasyon merkezimize sözlü olarak yapılmalıdır

Whatsapp Telefon